Homes Antalya Emlak İlan Sitesi

Antalya-Türkiye
TR  Türkçe EN  English
Ana Sayfa Projeler Yeni Daireler Üyelik İlan Ekle Arama İletişim
 İlan No:
 Üye Girişi / İlan Ekle
 
 

 

Homes Antalya Hakkında

www.homesantalya.com 2006 yılında kurulmuştur. Temel yayın politikası Antalyada ücretsiz emlak ilanlarının yayınlandığı bir platform oluşturmaktır.

İlanlardaki bilgiler ve fotoğraflarla ilgi tüm sorumluluklar ilan sahibine aittir. İlan sahibi ilanında istediği değişikliği yapabilir ya da ilanını silebilir. Ancak yinede yeni ilan eklendiğinde ya da değişiklik yapıldığında bir kezde editör kontrolünden geçirilir. Editörlerimiz tarafından ilanlar incelenir, yayınlanması için onaylanır ya da düzeltme istenir.

Hedefimiz ilanlarda sade ve gerçek bilgileri ziyaretçilerimizle paylaşmak ve ilgili ziyaretçileri doğrudan ilan sahibiyle buluşturmaktır. homesantalya.com'da yayınlanan ilanlardaki tüm bilgilerin ve fotoğrafların doğru, sade ve özgün olmasını arzulamaktayız.

İnternet ortamındaki bilgi kirliliği ve karmaşasına ek olarak HomesAntalya'nın ücretsiz ilan yayınlama politikası bazı ard niyetli davranışlarıda üzerine çekmiştir. Kullanıcılarımızdan yayın politikamızı okumalarını ve bu politikalara uyulmasını rica ederiz. İlan politikamıza uymayan ilanların yayınlanmayacağını ve bunu test etmenin zaman kaybından başka bir şey olmayacağınıda belirtmek isteriz.

Emlak aramak için gelen ziyaretçilerimizi aşırı reklam içeriği ile bunaltmak istemiyoruz. Ancak homesantalya.com şimdiye kadar varlığını reklam gelirleri ile sürdürmüştür. Bundan sonrada aynı şekilde ücretsiz ilan hizmetini sürdürmeye devam edecektir. Sayfalarımızda reklam vermek isterseniz reklam alanlarını ve ücretlendirmesini buradan inceleyebilirsiniz.

Antalya Emlak İstatistikleri - Ziyaretçi trendi

 
 
 
 

 

   
EditRegion4
Emlak Antalya İlan Sitesi, Antalya Real Estate, Antalyada Satılık yada Kiralık Emlak İlanı Vermek Artık Çok Kolay
Diğer Emlak Siteleri: antalya hürriyet emlak, milliyet emlak, emlak net,
© 2006 Homes Antalya. www.homesantalya.com Tüm hakları saklıdır.